Bráňte sa proti chorobe, než vás dostihne – pomôže účinný sprej

Vyčíňa okolo vás virózy a chrípky, ale vy si nemôžete dovoliť byť chorí? Či už sa potrebujete starať o deti, pokračovať s tréningom, pracovať alebo sa pohybujete medzi chorými, určite oceníte každého dobrého pomocníka, ktorý vás pred ochorením ochráni.

Zabráňte ochorenie prírodnou cestou

Chráňte sa preventívne, než vás ochorení dostihne. Rýchlu a účinnú ochranu vám poskytne Nasaleze Protect. Tento 100% prírodný práškový sprej chráni preventívne proti vdychovaným vzdušným vírusom, baktériám a ďalším látkam. Vďaka tomu bráni váš organizmus pred chrípkou, nachladnutím a ďalšími chorobami spôsobenými vzdušnými časticami.

Ako sprej pôsobí?

Nasaleze Protect obsahuje extrakt mäty piepornej a vytvára v nose gélovú bariéru, ktorú neprestúpi žiadne alergény, vírusy, baktérie a polutanty. Gélová bariéra funguje ako účinný filter vírusov a baktérií. Zasahuje vďaka tomu už v predstihu a rieši príčiny vzniku ochorenia – nelieči teda problémy, ktoré sa s chorobou neskôr spája.

Nasaleze Protect obsahuje zmes prírodných vysoko účinných antivírusových látok. Sprej vám pomôže aj v prípade, že už ste chorí. Hoci je určený hlavne na prevenciu, vďaka antibakteriálnym a antivírusovým vlastnostiam ho môžete použiť aj na rýchle zotavenie.

Kúzlo medvedieho cesnaku a žiadne vedľajšie účinky

Nielenže medvedí cesnak skvele chutí, má ale tiež antivírusové účinky. Jeho výťažok tak posilňuje účinok nosového spreja. Používanie Nasaleze Protect navyše nemá žiadne škodlivé vedľajšie účinky, pretože sprej neobsahuje žiadnu účinnú liečivo, ale má v sebe výťažok z cesnaku medvedieho a mäty piepornej. Obe rastliny majú antibakteriálny a antivírusový účinok a už po stáročia sa používajú na prevenciu a liečbu prechladnutia.

Určený pre každého

Nosový sprej Nasaleze Protect je vhodný ako pre dospelých, vrátane tehotných a dojčiacich žien, tak aj pre deti od 3 rokov. Tie by ale sprej mali používať len pod dohľadom dospelej osoby.

Ako už sme spomenuli, sprej môžete používať najmä preventívne. Cez deň prejde naším nosom obrovské množstvo vzduchu, a tým pádom aj vysoký počet cudzorodých častíc – vírusov, baktérií, prachu, alergénov a ďalších, ktoré spôsobujú zákerná ochorenia.

Jemný celulózový prášok z prípravku Nasaleze Protect zostane na nosovú sliznicu, kde sa spojí s jej vlhkosťou a vytvorí ochrannú gélovou bariéru. Tá nosovú sliznicu prekrýva a pôsobí ako účinný filter.

Po Nasaleze Protect ale pokojne siahnite aj v čase, keď už ste chorí. Vďaka antibakteriálnym a antivírusovým vlastnostiam vám pomôže zbaviť sa choroby v čo najkratšom čase.

Kedy a ako často Nasaleze Protect používať

Vo chvíli, keď vyčíňa virózy a chrípky, je každý pomocník dobrý. Používajte Nasaleze Protect alespoň trikrát denne. Ak už ste ochoreli, nosový sprej Nasaleze Protect vám pomôže účinne bojovať s chorobou už od prvého dňa prechladnutia. Gélovú bariéru je potreba obnovovať po každom vysmrkanie alebo silnom kýchnutí.

Pohybujete sa v školách, nemocniciach, verejnej doprave alebo veľkých spoločenských akciách? Radšej sa chráňte zavčasu a udržujte vo svojom nose neustále efektívne bariéru. Nasaleze Protect sa používa ľahko. Stačí si upchať jednu nosovú dierku, do druhej aplikovať prášok a vyčkať dve sekundy. Potom sa len nadýchnete a prášok sa v nose rozptýli.

Nedajte prechladnutie šancu a vyskúšajte ochranu s účinným nosovým sprejom Nasaleze Protect. Zasiahne skôr, než vás choroba dostihne, a navyše vám nespôsobí žiadne vedľajšie ťažkosti.

Ondřej Ševčík

 

Nechcete prísť o ďalšie zaujímavé články na tému zdravie? Pridajte sa k nám a už Vám žiadna novinka neunikne.

Pridať sa k nám >>

Peľ všade okolo nás – čo s tým narobíme?

Peľ všade okolo nás – čo s tým narobíme?

Tiež máte pocit, že je tento rok príroda k alergikom mimoriadne nepřívětivý? Nie ste sami, kto si to myslí. Na „alergické“ prejavy sa sťažujú dokonca aj „nealergici“ a často sa mylne domnievajú, že u nich alergia práve prepukla.

Kúpanie vo vode plnej siníc

Kúpanie vo vode plnej siníc

Leto v plnom prúde a sinice na vzostupe … Znečistenú vodu môžete spoznať veľmi ľahko sami. Ako správne postupovať v prípade výskytu siníc a ako ich spoznať sa dozviete v našom článku.

Ako pohodlne cestovať lietadlom

Ako pohodlne cestovať lietadlom

Tí z nás, ktorí lietajú pravidelne aj tí, pre ktorých je to stále sviatočné zážitok, sa pred cestou často zamýšľa nad tým, aká zdravotné riziká im môžu hroziť. Pozrime sa teda bližšie na odporúčanie, ktoré sa pri cestách lietadlom týkajú pacientov s alergiou a na prípravky z nášho obchodu, ktoré by mohli alergikom cestovanie lietadlom uľahčiť.

Lieková alergia

Lieková alergia

Lieková alergia čiže precitlivenosť, je neprimeraná reakcia organizmu na určitý druh liečivá, ktorú môže spustiť aj minimálne množstvo podaného lieku a ktorá môže vzniknúť kedykoľvek v priebehu života.

Búrkové astma

Búrkové astma

Zdalo by sa, že dážď a vietor uľaví väčšine peľových alergikov tým, že zmyje a rozfúka peľové zrná, ktoré sú častými spúšťačmi alergické reakcie a astmatického záchvatu.

Jarné stromy a skríženej alergie

Jarné stromy a skríženej alergie

Zimné obdobie sa pomaly blíži ku koncu a začne nám peľová sezóna. Počuli ste už o skríženej alergii? Je to menej známy jav ktorý sa vyskytuje často medzi pele a potravinami.

Zasielame na Slovensko

a do Čech

Zákaznícky servis

7 dní v týždni
R

Záruka kvality

100% pôvod

Overená

spoločnosť