O nás

OPA Group s. r. o.

Naša spoločnosť OPA Group s. r. o. Je sesterskou spoločnosťou firmy ASCOMED s. r. o., Ktorá je výhradným distribútorom značiek NeilMed a Oculocin pre Českú a Slovenskú republiku. V Českej republike ďalej zastupuje značku StopALERG. ASCOMED s.r.o. je distribučná firma úspešne fungujúce na slovenskom trhu od roku 1993.

V našej ponuke nájdete sortiment zdravotníckych prípravkov na preplach dutín, čistenie nosa, zvlhčenie nosových slizníc, anti-alergika, prípravky na čistenie uší a rán, očné kvapky, kozmetiku pre alergikov a mnoho ďalších produktov, ktoré patria medzi špičkové výrobky od popredných svetových výrobcov. Obchod pre alergikov má už dlhoročnú tradíciu a skúsenosti v obore od roku 1993. Tím obchodu tvoria skúsení odborníci, ktorí sa vyznajú a veľmi radi Vám tiež poradia. Naše produkty pomôžu uľahčiť život nielen ľuďom trpiacim alergiami alebo tiež postihnutím horných dýchacích ciest, ale aj ľuďom trpiacim príznaky podráždených očí. Všetky výrobky sú certifikované pre predaj v Čechách i na slovenskom a nie sú známe žiadne nežiaduce účinky.

Naše zázemie je rozmanité, ale sme zjednotení spoločnou misiou.

KontaktObchodPreAlergikov.cz - Čechy
Ako pohodlne cestovať lietadlom

Ako pohodlne cestovať lietadlom

Tí z nás, ktorí lietajú pravidelne aj tí, pre ktorých je to stále sviatočné zážitok, sa pred cestou často zamýšľa nad tým, aká zdravotné riziká im môžu hroziť. Pozrime sa teda bližšie na odporúčanie, ktoré sa pri cestách lietadlom týkajú pacientov s alergiou a na prípravky z nášho obchodu, ktoré by mohli alergikom cestovanie lietadlom uľahčiť.

Peľ všade okolo nás – čo s tým narobíme?

Peľ všade okolo nás – čo s tým narobíme?

Tiež máte pocit, že je tento rok príroda k alergikom mimoriadne nepřívětivý? Nie ste sami, kto si to myslí. Na „alergické“ prejavy sa sťažujú dokonca aj „nealergici“ a často sa mylne domnievajú, že u nich alergia práve prepukla.

Kúpanie vo vode plnej siníc

Kúpanie vo vode plnej siníc

Leto v plnom prúde a sinice na vzostupe … Znečistenú vodu môžete spoznať veľmi ľahko sami. Ako správne postupovať v prípade výskytu siníc a ako ich spoznať sa dozviete v našom článku.

Zanechajte nám na seba kontakt a my Vás budeme 1x za 14 dní informovať o novinkách zo sveta zdravia.

V každom e-mailu sa môžete odhlásiť. Zoznámte sa s našimi zásadami spracovania osobných údajov, či viete, ako chránime vaše dáta. Nájdete je ZDE >>

Zasielame na Slovensko

a do Čech

Zákaznícky servis

7 dní v týždni

R

Záruka kvality

100% pôvod

Overená

spoločnosť