Zľava!

Sprej do nosa Nasaleze Allergy 800 mg

9,90  Kč včetně DPH

Nasaleze je klinicky overený prírodný práškový sprej, ktorý poskytuje rýchlu a účinnú ochranu proti alergickej nádche a ďalším vzdušných alergénov, ako sú pele, prach a zvieracie alergény. Nasaleze spolupracuje s vlastným obranným mechanizmom vášho tela, vytvára na nosovej sliznici prírodnú bariéru proti vzdušným alergénom a rieši tak samotnú príčinu alergie a nie až jej príznaky.

  • 100 % prírodný produkt, neobsahuje liečivá, bez vedľajších účinkov a liekových interakcií.
  • Použitie je vhodné aj pre tehotné, dojčiace ženy a deti od 18 mesiacov pod dohľadom dospelej osoby.
  • Je vhodný pre každého pacienta s alergiou na pele, prach či zvieratá aj v prípade inej antialergické liečby.
  • Zlepšuje kvalitu života alergických pacientov.
  • Nevzniká riziko ospalosti a návyku na zloženie Nasaleze.

Nezabudnite si Nasaleze vziať so sebou von do prírody (pri alergii na pele), na návštevu k susedom majúce domácich miláčikov (pri alergii na zvieratá), použiť pred luxovaním (alergia na roztoče)!

874 na sklade

Katalógové číslo: 5001 Kategórie: , Značka:

Popis

 

Geniálne jednoduchý prípravok

  • Je vhodný pre každého pacienta s alergiou na pele, prach alebo zvieratá, či už používa, či nepoužíva inú antialergickú liečbu.
  • Pri miernejších ťažkostiach, napr. Na začiatku peľovej sezóny, často postačí Nasaleze Allergy ako jediná terapia.
  • Pri silnejších ťažkostiach (vysoká expozícia alergénom) možno sprej kombinovať s inými perorálnymi alebo lokálnymi lieky.
  • Vďaka 100 % prírodnému zloženiu môžu Nasaleze Allergy používať tiež tehotné či dojčiace ženy a deti od 18 mesiacov.

Zloženie

Obsahuje celulózový prášok rastlinného pôvodu a práškový extrakt z mäty piepornej.

Ako Nasaleze účinkuje

Jemný celulózový prášok priľne po aplikácii na nosovú sliznicu, kde vďaka vlhkosti sliznice reaguje a vytvára tenkú ochrannú gélovú bariéru. Tá sliznicu pokryje a funguje ako účinný filter vzdušných alergénov, ktoré sa nemôžu dostať na sliznicu a spustiť tak alergickú reakciu. Mechanizmus účinku Nasaleze bol zdokumentovaný vo viac ako 20 klinických štúdiách. Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku si pozorne prečítajte návod  na  použitie.

Kto môže používať Nasaleze?

Nasaleze je úplne prírodný prostriedok vhodný pre dospelých, tehotné a dojčiace ženy a deti od 18 mesiacov. Udržujte mimo dohľadu a dosahu malých detí. Nasaleze neobsahuje žiadne lieky.

Kedy a ako často Nasaleze aplikovať?

Nasaleze sa odporúča používať v priemere trikrát denne. Tak je zaistená celistvá gélová bariéra, ktorá je pre účinok kľúčová a je potrebné ju obnovovať po každom vysmrkaní, či silnom kýchnutí.