Zľava!

Sprej do nosa Nasaleze Protect 800 mg

9,90  Kč včetně DPH

Nasaleze Protect je klinicky overený, 100 % prírodný práškový sprej, ktorý poskytuje rýchlu a účinnú ochranu pred nosom vdychovanými vzdušnými vírusmi, baktériami a ďalšími látkami a tým chráni telo pred chrípkou, prechladnutím a ďalšími chorobami spôsobovanými vzdušnými časticami. Obsahuje unikátnu zmes prírodných, vysoko účinných antivírusových látok, ktoré v nose vytvoria gélovú bariéru, ktorá funguje ako účinný filter vírusov a baktérií.

  • 100 % prírodný produkt, neobsahuje liečivá, bez vedľajších účinkov a liekových interakcií.
  • Použitie je vhodné aj pre tehotné, dojčiace ženy a deti od 18 mesiacov pod dohľadom dospelej osoby.
  • Nevzniká riziko ospalosti a návyku na zloženie Nasaleze.

Balenie 800 mg zodpovedá približne 200 aplikáciám, čo postačí na 1 až 2 mesiace pri každodennom používaní. Neobsahuje žiadne liečivá, iba prírodné zložky.

478 na sklade

Katalógové číslo: 5002 Kategórie: , Značka:

Popis

 

Nasaleze Protect zachytí, absorbuje a následne neutralizuje vzdušné bacily. Tým odstráni príčinu ochorenia a neznižuje tak iba výskyt jeho príznakov. Toto všetko bez známych vedľajších účinkov. Nasaleze Protect neobsahuje žiadnu účinnú liečivú látku. Celulózový prášok vytvára tenkú gélovú vrstvu na sliznici nosovej dutiny. Táto ochranná bariéra pôsobí ako filter, takže vzdušné mikróby a ďalšie častice nemôžu vstúpiť do tela. Práškový výťažok z medvedieho cesnaku a mäty piepornej má antibakteriálny a antivírusový účinok. Obidve rastliny sa používajú na prevenciu a liečbu prechladnutia po stáročia.

Zloženie

Obsahuje celulózový prášok rastlinného pôvodu, práškový extrakt z medvedieho cesnaku a práškový extrakt z mäty piepornej.

Kto môže používať Nasaleze Protect?

Nasaleze je vhodný pre dospelých, tehotné, dojčiace ženy a deti od 3 rokov (pod dohľadom dospelej osoby). Udržujte mimo dohľadu a dosahu malých detí.

Kedy používať Nasaleze Protect?

Preventívne
Nosom prejde počas dňa obrovské množstvo vzduchu a spolu s ním i nepredstaviteľný počet cudzorodých častíc – vírusov, baktérií, prachu, alergénov a pod., ktoré zapríčiňujú najrôznejšie ochorenia. Jemný celulózový prášok z prípravku Nasaleze Protect po aplikácii priľne na nosovú sliznicu. Prichádza k reakcii s jej vlhkosťou a k vytvoreniu ochrannej gélovej bariéry, ktorá nosovú sliznicu prekryje a funguje ako účinný filter.
Pri ochorení
Aj keď je Nasaleze Protect určený najmä na prevenciu, vďaka antibakteriálnym a antivírusovým vlastnostiam jeho zložiek je ho možné použiť aj vo chvíli, keď choroba už prepukla. Štúdie preukázali kratšiu dobu ochorenia pri používaní Nasaleze Protect.

Kedy a ako často aplikovať?

Nasaleze Protect sa odporúča používať 3x denne počas obdobia viróz a chrípok, avšak dávka môže byť znížená alebo zvýšená v závislosti na pravdepodobnosti výskytu choroboplodných zárodkov v blízkom okolí. Už ste ochoreli? Je zdokumentované, že pokiaľ sa Nasaleze Protect začne používať od prvého dňa prechladnutia, znižuje dobu jeho trvania.
Celistvú gélovú bariéru, ktorá je pre účinok kľúčová, je potrebné obnovovať po každom vysmrkaní, či silnom kýchnutí.
Aby ste dosiahli čo najlepší účinok, udržujte neustále efektívnu bariéru vo svojom nose, najmä pokiaľ ste vystavený pravdepodobnej vyššej koncentrácii choroboplodných zárodkov – v školách, nemocniciach, verejnej doprave, športových a spoločenských akciách.

Starostlivosť o Nasaleze

Udržujte za každých okolností fľaštičku a zvlášť trysku suchú. Neoplachujte fľaštičku vodou či inou tekutinou, pretože to môže mať vplyv na správnu funkciu práškového spreja. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a teplotám nad 30 °C.